הנר הכי יקר בעולם

מאז 1879 ליצרני הנרות יש מתחרה אחת רצינית והיא המנורה החשמלית. להאיר את הבית באמצעות נרות נשמע כמו משהו אפוקליפסי בימים אלו אבל פעם זו הייתה הדרך היחידה והעומדן הוא שלהאיר בית בעזרת נרות עולה בערך פי 70 יותר כסף (מבלי להזכיר את הליכלוך והבלגן שיש מהשעווה המומסת, הפיח וסיכוני השריפה). הנורה של תומאס אדיסון הפכה את השימוש בנרות כדרך להעיר בית מיותר. אבל איכשהו תעשיית הנרות שרדה, והיא הפכה לתעשייה של 8 מיליארד דולר לשנה! רוב הנרות מאוד זולים. אפשר לקנות היום נרות בשקלים בודדים אבל יש גם כאלה שנמכרים בהרבה יותר. גוצ'י מייצרים גם נרות ריחניים. הנר שבתמונה בריח "בוקר בגן פרחים" יתרום לאווירה רומנטית במחיר סמלי של 500 יורו..

מה גוצ'י עושים אחרת כדי להצליח למכור את הנרות שלהם בכל כך הרבה יותר ? ראשית, יש להם כמה מהניחוחות הכי טריים, ייחודיים ומפנקים בעולם. יש להם גם מותג חזק (ג וצ'י בכל זאת). הם גם עבדו קשה כדי ליצור שיתופי פעולה אסטרטגיים עם סלבריטאים, בלוגרים ומשפיעים שאוהבים את המוצרים שלהם. אבל הדבר החכם ביותר גוצ'י עושה ומאפשר להם למכור נר ב500 יורו במקום נר בכמה שקלים. הטריק של גוצ'י הבינה שלמכור נרות כנרות זו טעות. כי נר זה מקל שעווה עם פתיל ומקלות שעווה זה מוצר זול. אז מה מוכרים גוצ'י לדעתכם אם לא נר? .תעשיית הנרות העולמית מגלגלת 8 מיליארד דולר בשנה כי מותגי נרות היוקרה לא מוכרים נרות. במקום מוכרים תחושה, רגש, חוויה או מתנה שאומרת ′′ אני אוהב אותך." כשחווים נר של גוצ'י גם קונים סמל סטטוס, מותג, הצהרה נכנסים לעולם אחר כל מה שאתם רואים, שומעים, נוגעים, מריחים וטועמים מרגיש אחרת. הנר מוסיף חיים חדשים לסביבה שלך. זה מאפשר לכם ליהנות מרגע רגוע יותר בהשרייה באמבטיה או מארוחת ערב רומנטית עם בן הזוג. הוא מציע חוויות ייחודיות ומפנקות. חוויות שמגיע לך. הנר לא נועד לספק אור. הנר עוזר לכם ליצור את הסביבה המושלמת כדי שתוכלו ליהנות מהרגעים הטובים ביותר בחייכם. מה אתם באמת מוכרים? מותגי הרכב יוקרה לא מוכרים מכוניות – מוכרים סגנון חיים המסעדות הטובות ביותר לא מוכרות אוכל – מוכרות רגעים שמחים עם חברים ומשפחה סוכני הביטוח הטובים ביותר לא מוכרים ביטוח- מוכרים שקט נפשי גם אתם יכולים להבין מה אתם באמת מוכרים כדי להגדיל את המכירות, לגבות יותר, ולבסוף להפסיק להתחרות במחיר. איך?? תענו על שלושת השאלות הבאות:

1– איך אפשר להתחיל למכור ′′ חוויה ′′ במקום רק מוצר או שירות?

2- – מה התועלת הגדולה ביותר ללקוח שרק אתם תציעו דרך המוצרים והשירותים שלכם?

3– מה צריך להתאים בשיווק שלך כדי שתוכלו למכור רגש במקום רשימה של תכונות?

במענה על 3 השאלות הללו, תוכלו למכור הרבה יותר ממוצר או שירות. אני מקווה שמה שדיברתי עליו פה והנר כדוגמה מהווה שינוי לגישה השיווקית שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לא מצאת את מה שחיפשת באתר? אפשר לדבר איתי ישירות

דילוג לתוכן